Cennik 2020

I    OGŁOSZENIA W BAZIE NOCLEGOWEJ
Baza noclegowa portalu wielkopolska-country.pl ma na celu zaprezentowanie jak najpełniejszej oferty noclegowej regionu Wielkopolski - w różnym standardzie i w różnej cenie, a więc dla każdego. Zachęcamy więc właścicieli: hoteli, moteli, zajazdów, gościńców, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, domków całorocznych i letniskowych, pokoi gościnnych i kempingów do współpracy i zamieszczenia swojej oferty w naszym katalogu. Prezentacja obiektu w bazie pozwala na zamieszczenie wielu praktycznych informacji, zdjęć, a także krótkiego filmu reklamowego. Mamy nadzieję, że do bazy noclegowej trafią turyści, których do zwiedzania Wielkopolski zachęcą liczne i ciekawe artykuły na naszym portalu. Baza ma również pomóc Wielkopolanom znaleźć ciekawe miejsce na zorganizowanie uroczystości rodzinnej lun spotkania integracyjnego.

  • Opłata za umieszczenie ogłoszenia w Bazie noclegowej wynosi 120 zł i jest jednorazowa.
    Dodatkowa opłata będzie wymagana jedynie w przypadku aktualizacji ogłoszenia (zmiana treści, wymiana zdjęć itp.) Koszt aktualizacji ogłoszenia będzie zależny od zakresu zmian i nie przekroczy wysokości aktualnej ceny za umieszczenie ogłoszenia. Za treść ogłoszeń odpowiadają ogłoszeniodawcy, którzy zobowiązani są, w razie potrzeby, aktualizować informacje o obiekcie bądź do wycofania ogłoszenia w przypadku zakończenia działalności. Wycofanie ogłoszenia z Bazy noclegowej jest bezpłatne.

II    BANER REKLAMOWY 
Zamieszczenie banera na stronie głównej i wszystkich podstronach (oprócz Bazy noclegowej) z zaszytym linkiem.

  • 1 miesiąc - 80 zł
  • 2 miesiące - 100 zł

III  ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Artykuł sponsorowany będzie widniał około 1 miesiąca na stronie głównej. Ponadto będzie zawsze dostępny w specjalnej zakładce "Artykuły sponsorowane". Dzięki przyporządkowanym hasłom przedmiotowym, artykuł będzie można łatwo znaleźć na stronie portalu.

  • materiał własny - cena do uzgodnienia
  • materiał redakcyjny - cena do uzgodnienia

III   PRODUKT LOKOWANY
Szczególnie zachęcamy wielkopolskich producentów do reklamowania swoich produktów na portalu wielkopolska-country. Proponujemy dodawanie produktów lokowanych w naszych redakcyjnych materiałach. Preferowane są produkty, które kojarzą się tematycznie z prezentowaną treścią. Cena do uzgodnienia.

IV    REALIZACJA FILMÓW PROMOCYJNYCH
Cena do uzgodnienia.

V    PATRONATY MEDIALNE

Właścicielem portalu jest firma:

ZIELONE WIATRAKI
MEDIA WIELKOPOLSKIE
61-607 Poznań, ul. Burysława 4B
NIP 972-015-36-18 REGON 361516860
Nr konta: 87 1090 1737 0000 0001 3055 8318

Portal jest zarejestrowany w Rejestrze Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu
pod numerem RPR 3738

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692639603

Ostatnio zmienianyniedziela, 19 styczeń 2020 19:40
Więcej w tej kategorii: « Kontakt AGROTURYSTYKA WIELKOPOLSKA »

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności