“Naturalnie” z Danielem Sypniewskim

17 maja 2018 r. o godz. 18.00 w holu Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las, przy ul. Szkolnej 16, odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Daniela Sypniewskiego.

    Daniel Sypniewski z wykształcenia informatyk, na co dzień zajmuje się prowadzeniem sklepu wędkarskiego. Uwielbia kontakt z przyrodą. Wędkuje, chodzi po łąkach, lasach i obserwuje naturę. Dzięki dużej cierpliwości i wrażliwości, dostrzega to co umyka innym. Swoje niezwykłe spotkania z przyrodą - z dużym powodzeniem - zatrzymuje w fotograficznym kadrze. Wspaniały gawędziarz. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i wrażeniami na łamach poznańskiego pisma "Tu Naramowice", ogólnopolskiego czasopisma "Poznaj Swój Kraj" oraz na portalu wielkopolska-country.pl, zarażając innych swoją przyrodniczą i turystyczną pasją. Wystawa fotograficzna "Naturalnie" jest dokumentacją osobistych spotkań autora zdjęć z leśną przyrodą. 
   Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć Daniela Sypniewskiego w galerii fotograficznej portalu wielkopolska-country.pl

Ostatnio zmienianywtorek, 15 maj 2018 21:26

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności