Premiera kolejnego filmu z cyklu "Filmowe Życiorysy"

Bohaterem nowego filmu dokumentalnego pt. "Drukarz na wodzie. Alojzy Szabelski z Rogalinka" jest niezwykły pasjonat, miłośnik sztuki drukarskiej.

    Film opowiada fascynującą historię o człowieku pełnym życia i pasji. Pan Alojzy Szabelski - mieszkaniec Rogalinka - od wielu lat gromadzi różne ciekawe przedmioty z przeszłości, przedmioty "z duszą". Szczególnie bliskie są mu maszyny drukarskie. Jest także twórcą przystani nad Wartą.
  Premiera filmu odbędzie się w Mosińskim Ośrodku Kultury już 7 września o godz. 19.00. Patronat nad spotkaniem objął Arcybiskup Stanisław Gądecki, a poprowadzi je ks. Edward Majka. Mamy nadzieję, że za jakiś czas film ten znajdzie się również w filmotece naszego portalu.
  Dokument powstał w ramach projektu "Filmowe życiorysy". Jeśli macie Państwo w swoim otoczeniu niepowtarzalną Babcię albo wspaniałego Dziadka, to również oni mogą stać się bohaterami filmu, który będzie wyświetlony na dużym ekranie. Więcej informacji: Filmowe życiorysy

Ostatnio zmienianyniedziela, 30 sierpień 2015 16:22

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności