Foto Gogolewo 2015 - katalog poplenerowy

11 września w ksiąskiej Bibliotece odbyła się poplenerowa wystawa fotograficzna. W roli głównej pleneru i wystawy była wieś Gogolewo w powiecie śremskim.

   Wystawa „FOTO GOGOLEWO 2015 - fotogeniczna prowincja” jest rezultatem kwietniowego pleneru, który wspólnie z Biblioteką Publiczną w Książu Wielkopolskim, zorganizowała pani Marlenę Grewling. Uczestnicy tego wydarzenia mieli za zadanie przedstawić codzienne życie Gogolewa i jego mieszkańców. O tym, czy i jak im się to udało, można się przekonać nie tylko oglądając wystawę w Książu. Staraniem Marleny Grewling i Małgorzaty Porażewskiej ukazał się katalog o tym samym. co wystawa, tytule. Publikacja prezentuje wiejskie przestrzenie i architekturę, życie codzienne, tradycję i to, co najważniejsze - człowieka.
   Serdecznie zapraszamy również do obejrzenia tych niezwykłych zdjęć na portalu wielkopolska-country.pl. Oto Gogolewo okiem: Michała Bachorza, Jerzego Faustmanna, Dariusza Foetke, Marleny Grewling, Aleksandry Grześkowiak, Ireny Krzeszewskiej, Piotra Nowaka, Piotra Pieczykolana, Grażyny Piechockiej, Michała Skweresa, Karola Szymkowiaka, Piotra Zarównego i Marka Żarnowskiego.

 

Ostatnio zmienianypiątek, 02 październik 2015 18:27
Więcej w tej kategorii: « Dzień Turystyki Poznańska Pyra »

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności