Egzotyka w Uzarzewie

Muzeum Przyrodniczo- Łowieckie w Uzarzewie zaprasza  na warsztaty wakacyjne dla dzieci pod hasłem "Zwierzęta egzotyczne - podróż do Afryki".

   Głównym celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z afrykańską fauną. Będzie można zobaczyć m.in. zwierzęcą kolekcję zgromadzoną przez pana Adama Smorawińskiego. Wraz z prowadzącym, przebranym za rdzennego mieszkańca Czarnego Lądu, uczestnicy warsztatów wezmą udział w nadzwyczajnej przygodzie, podczas której odkryją wiele ciekawostek z życia tamtejszych zwierząt. Przygotowano również zabawy i zajęcia plastyczne. Na koniec każdy otrzyma imienny dyplom "Małego znawcy zwierząt afrykańskich" i słodką niespodziankę. 
   Warsztaty odbędą się od 25 czerwca do 28 sierpnia 2019 r. Udział w warsztatach to koszt 6 zł od osoby i 50 zł od grupy, liczącej do 25 osób. Możliwe jest przyjęcie dwóch grup jednocześnie. W cenę warsztatów wliczony jest koszt zwiedzania pałacu, parku, pawilonu środowisk oraz pawilonu egzotyki. Opcją dodatkową jest sposobność zwiedzania z przewodnikiem. Wiąże się to z dodatkowym kosztem w wysokości 70 zł od grupy. Czas trwania warsztatów to około 2 godziny.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 17 czerwiec 2019 17:38

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności