Wielkopolska Press Photo 2018

Trwa konkurs Wielkopolska Press Photo. Zdjęcia wykonane w Wielkopolsce w kategoriach:  Wydarzenia, Człowiek i jego pasje, Życie codzienne, Sport, Przyroda i ekologia, można przesyłać do 31 października 2018 r.

   Konkurs Wielkopolska Press Photo jest doroczną konfrontacją dokonań fotoreporterów województwa wielkopolskiego. Wywołuje liczne dyskusje o roli fotografii w praktyce dziennikarskiej i stwarza forum prezentowania ich dorobku. Do przewodniczenia Jury w tym konkursie zapraszani są największych polscy i zagraniczni fotoreporterzy, jak: W. Krassowski, Ł. Trzciński, M. Forecki, A. Zygmuntowicz, Ch. Niedenthal, Mindaugas Kavaliauskas, Sergey Maksimishin czy Wojciech Grzędziński. Częstymi laureatami konkursu są wybitni wielkopolscy fotoreporterzy, odnoszący sukcesy również na arenie ogólnopolskiej, ale także nagrody w nim zdobywają nieznani szerszej publiczności fotografujący dziennikarze z małych miejscowości.

REGULAMIN KONKURSU

Ostatnio zmienianyniedziela, 19 maj 2019 20:58

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności