Plebiscyt na najlepszą Imprezę Roku w powiecie międzychodzkim

Rozpoczęło się głosowanie na Imprezę Roku 2013 w powiecie międzychodzkim. Kapituła plebiscytu złożona z pracowników redakcji "Nasze Miasto" wybrała kilka imprez, które odbiły się szerokim echem w powiecie międzychodzkim w minionym roku.

Można jednak wciąż zgłaszać własne propozycje, które będą dodane do listy głosowania. Nominacje można zgłaszać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę imprezy, miejsce jej organizacji, krótkie uzasadnienie i kontakt do organizatora. Mile widziane są też zdjęcia. Zgłoszenia można dokonać także poprzez formularz na stronie plebiscytu.
   Głosowanie odbywa się za pomocą kliknięć dla zarejestrowanych internautów (waga głosu 1 i maksymalnie 5 x dziennie można zagłosować); za pomocą aplikacji FB (waga głosu 3 i maksymalnie 5 x dziennie można zagłosować); oraz za pomocą SMS-a (waga głosu 5 i można oddać dowolną ilość głosów).
  Głosowanie na Imprezę Roku 2013 podzielone jest na dwa etapy. Pierwszy trwa od 15 stycznia do 28 stycznia. Drugi - trwający od 29 stycznia do 12 lutego - to etap wojewódzki Imprezy Roku 2013, w którym udział wezmą zwycięskie imprezy lokalnych edycji plebiscytu.
  Wśród imprez biorących udział w konkursie są wydarzenia organizowane w wielkopolskich wsiach, np.: Wielkie Smażenie Powideł w Mniszkach, Międzynarodowe Targi Tulipanów w Chrzypsku Wielkim, Dni Wędzonej Sielawy w Chrzypsku Wielkim.
 Nagrodą dla najlepszej imprezy w powiecie międzychodzkim będzie 7-dniowa promocja tego wydarzenia na portalu międzychod.naszemiasto.pl w postaci artykułu sponsorowanego, a także awans do finału wojewódzkiego, gdzie nagrodą będzie 7-dniowa promocja imprezy na wielkopolska.naszemiasto.pl.

Ostatnio zmienianyniedziela, 14 wrzesień 2014 18:08

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności