“Las wokół nas”

Zarząd firmy Mercator Nieruchomości zaprasza wszystkich na wystawę fotografii Daniela Sypniewskiego.

    Daniel Sypniewski z wykształcenia informatyk, na co dzień zajmuje się prowadzeniem sklepu wędkarskiego. Uwielbia kontakt z przyrodą. Wędkuje, chodzi po łąkach, lasach i obserwuje naturę. Dzięki dużej cierpliwości i wrażliwości, dostrzega to co umyka innym. Swoje niezwykłe spotkania z przyrodą - z dużym powodzeniem - zatrzymuje w fotograficznym kadrze. Wspaniały gawędziarz. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i wrażeniami na łamach poznańskiego pisma "Tu Naramowice", ogólnopolskiego czasopisma "Poznaj Swój Kraj" oraz na portalu wielkopolska-country.pl, zarażając innych swoją przyrodniczą i turystyczną pasją.   
   Wystawa fotograficzna "Las wokół nas" jest dokumentacją osobistych spotkań autora zdjęć z leśną przyrodą. Można ją obejrzeć w holu głównym budynku Mercator przy ul. św. Michała 43 w Poznaniu do połowy maja 2018 r. Organizatorami wystawy są: Fundacja Mundo Humano, Nadleśnictwo Łopuchówko, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, firma Mercator Nieruchomości oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.
   Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć Daniela Sypniewskiego w galerii fotograficznej portalu wielkopolska-country.pl.

Ostatnio zmienianyśroda, 18 kwiecień 2018 21:37

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności