Wkrótce nowe otwarcie w szreniawskim Muzeum Narodowym Rolnictwa

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie przygotowało dla swoich widzów wyjątkową niespodziankę. Od 16 lutego 2020 r. zaprezentuje się wszystkim zwiedzającym w nowej, ciekawej odsłonie.

   Najbardziej widoczne dla muzealnych gości będą zmiany na wystawach stałych i czasowych. Nowe aranżacje i z rozmachem wprowadzone unikalne wyrazy plastyczne wszystkich przedsięwzięć muzealnych z pewnością pozytywnie zaskoczą wszystkich widzów. Pracownicy Muzeum pracowali nad metamorfozą ekspozycji aż trzy lata.
   Szczególnie warto zobaczyć wystawy: Dzieje rolnictwa, Rzemiosło wiejskie, Cukrownictwo, Piekarnictwo, Olejarstwo, Mleczarstwo, Hodowla roślin, aszoznawstwo, Chów i hodowla zwierząt z weterynarią, Transport wiejski, Muzeum Tarpana.
   Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie to pomysł na ciekawe spędzenie czasu z rodziną oraz połączenie zabawy i rekreacji z edukacją. Szreniawskie Muzeum jest wyjątkowe, bo prócz tradycyjnych eksponatów, jakimi są przedmioty martwe, zobaczyć tu można z bliska żywe zwierzęta gospodarskie. Z pewnością sprawią one wiele radości najmłodszym muzealnym widzom.

Więcej o Muzeum w artykule "Od ziarenka do bochenka, czyli z wizytą w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie."

Ostatnio zmienianyczwartek, 16 styczeń 2020 19:58

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności