Logo
Wydrukuj tę stronę

Święto Pyry w Kowbojskim MiasteczkuPokazy lassa i bata, dziecięcy obóz indiański, dania z pyry w różnych postaciach oraz wybory miss i mister pyra – te i wiele innych atrakcji czekają na każdego, kto w niedzielę 12 października odwiedzi Kowbojskie Miasteczko w Luboniu. O godzinie 14.00 rozpocznie się tam Piknik Rodzinny „Święto Pyry”.

   Będzie można także nauczyć się kowbojskiego tańca, wziąć udział w rodeo, wydoić krowę, pojeździć na kucykach i konikach mechanicznych. Zabawie towarzyszyć będę liczne konkursy. A dla miłośników dobrej kuchni – i nie tylko – plendze prosto z patelni, przygotowane przez mistrza kuchni Cristal!
  Podczas imprezy rozpocznie się akcja „Nie potrzebujesz – przynieś”. Jeżeli ktoś ma w domu zbędne dobre rzeczy, może je przynieść na piknik. Organizatorzy imprezy spróbują je tak zagospodarować, aby przyniosły radość innym. Ciekawsze rzeczy należy zapakować w kartony - wezmą one udział w licytacji „Walka o karton”.
   Honorowy patronat nad „Świętem Pyry” objął portal wielkopolska-country.pl. Zapraszamy do wspólnej zabawy w Kowbojskim Miasteczku przy ul. Kwiatowej w Luboniu.

 

Ostatnio zmienianyniedziela, 05 październik 2014 20:31

Skomentuj

Wielkopolska-country.pl 2015-2017 All rights reserved.