Bezpłatne szkolenie dla właścicieli gospodarstw agroturystycznych

Lokalna Grupa Działania "Puszcza Notecka" zaprasza na szkolenie właścicieli gospodarstw agroturystycznych i innych podmiotów świadczących usługi noclegowe.

   Szkolenie odbędzie się w poniedziałek 13 kwietnia 2015 r. w godzinach 9.00-15.00 w Hotelu Olympic. Tematyka spotkania będzie obejmowała m.in.: dobre praktyki w prowadzeniu gospodarstwa agroturystycznego, wprowadzenie produktu lokalnego do oferty agroturystyki, proste i niedrogie propozycje urozmaicenia oferty agroturystycznej oraz znaczenie promocji w pozyskiwaniu klientów.
   Szkolenie jest finansowanie przez Lokalną Grupę Działania „Puszcza Notecka”. Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów. Gmina Wronki jest partnerem tego projektu w zakresie zainicjowania i organizacji szkolenia. Partnerem jest także Hotel Olympic we Wronkach, który bezpłatnie użycza sali konferencyjnej i gości u siebie osoby przeprowadzające szkolenie.
   Zgłoszenia: do 9 kwietnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerami telefonu 67 2545 323, kom. 664 765 013. 

Ostatnio zmienianyśroda, 01 kwiecień 2015 21:06

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności