Otwarcie sezonu motorowodnego w Czerwonaku

Gmina Czerwonak zaprasza na otwarcie sezonu motorowodnego 2015 na Akwenie Marina w Czerwonaku, które odbędzie się 25 kwietnia.

   Marina leży na szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski. W najbliższej przyszłości - jeszcze w tym sezonie- zostanie uruchomiony tramwaj wodny z Poznania.
  Uroczyste, oficjalne otwarcie mariny nastąpiło już w zeszłym roku, ale dopiero od tego sezonu uruchomione zostanie pełne zaplecze oraz kompleksowa infrastruktura.
   Zgodnie z regulaminem mariny, w jej porcie będą mogły cumować łodzie o długości nie większej niż 8 metrów. Marina będzie dostępna dla mieszkańców codziennie w godzinach 7.00-22.00. Zarządzający obiektem zapewni tam 24-godzinną ochronę i monitoring. Sezo motorowodny potrwa do końca października.
   Organizatorem imprezy otwierającej sezon jest CRKF AKWEN. Zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Będą gry i konkursy, występy muzyczne oraz możliwość rejsu po Warcie. 

Ostatnio zmienianyśroda, 19 październik 2016 18:14

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności