Daniel w lesie...

Nadleśnictwo Łopuchówko, Fundacja Ludzki Świat - Mundo Humano oraz Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy zdjęć Daniela Sypniewskiego.

   Wystawa nosi tytuł "Daniel w lesie..." i jest dokumentacją osobistych spotkań z leśną przyrodą autora zdjęć. Daniel Sypniewki jest zapalonym wędkarzem, miłośnikiem przyrody, astronomii i regionu wielkopolskiego. Wiele ciekawych artykułów jego autorstwa ukazało się w prasie wędkarskiej i krajoznawczej, a także na łamach portalu wielkopolska-country.pl.
   Wernisaż wystawy Daniela Sypniewskiego odbędzie się 15 stycznia 2018 roku o godzinie 18.00 w Galerii FOTONATURA - Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Leśnej "Dziewicza Góra" w Czerwonaku. Wystawa potrwa do 16 marca 2018 r. A już dziś można obejrzeć zdjęcia Daniela Sypniewskiego w galerii fotograficznej portalu wielkopolska-country.

Ostatnio zmienianywtorek, 16 styczeń 2018 22:08

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności