O wielkopolska-country


   Często marzymy o dalekich podróżach - świat jest taki ogromny, piękny ... Jeszcze wiele miejsc chcielibyśmy poznać, jeszcze tyle zobaczyć, ale nie zawsze dalekie wyprawy są możliwe. Jednak, aby zobaczyć coś ciekawego, wcale nie trzeba udawać się  w wielką podróż. Czasem wystarczy wybrać się gdzieś całkiem niedaleko i rozejrzeć po okolicy.
     Wielkopolska to piękna kraina położona na terenach dorzeczy trzech rzek: Warty, Noteci i Prosny. Przeważa tu nizinny, lecz urozmaicony krajobraz bogaty w łąki, pola, lasy, jeziora i parki krajobrazowe. Zabytkowe dworki, pałace, kościoły - to bezcenne skarby wielkopolskiej architektury. Wiele tu także historycznych miejsc związanych z dziedzictwem kulturowym kraju - przecież to tutaj rodziła się polska państwowość. Bywa, że zwiedzamy egzotyczne kraje, poznajemy obce kultury, ale nie znamy własnej, a warto…
       Wielkopolska-country.pl to portal dla wszystkich, którzy szukają ucieczki od miejskiego zgiełku. Znajdziesz tu: tajemnicze miejsca, niezwykłe historie, ciekawe wydarzenia i inspirujących ludzi oraz najlepszą agroturystykę w Wielkopolsce.

                                                                               Izabela Wielicka

***

 Właścicielem portalu jest firma:

ZIELONE WIATRAKI
MEDIA WIELKOPOLSKIE
61-607 Poznań, ul. Burysława 4B
NIP 972-015-36-18 REGON 361516860
Nr konta: 87 1090 1737 0000 0001 3055 8318

Portal jest zarejestrowany w Rejestrze Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 3738

Kontakt: Izabela Wielicka
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692639603

Ostatnio zmienianyśroda, 20 marzec 2019 18:05
  • Oceń ten artykuł
    (4 głosów)
  • Dział: Redakcyjne
  • Czytany 11900 razy

Iza DZ wykształcenia bibliotekarz, ale lubi odnajdywać ślady przeszłości nie tylko na kartkach książek. Zafascynowana wielkopolską prowincją najchętniej spędza wolny czas na wsi lub w małych miasteczkach - regionalistka z romantyczną duszą. Zwiedza Wielkopolskę, szukając ciekawych miejsc i niezwykłych historii, którymi dzieli się na zainicjowanym przez siebie portalu wielkopolska-country.pl.

Więcej w tej kategorii: Zachwyca mnie to, co zwyczajne »

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności