Patronaty

♦  Fabryka Horroru                                                                
Przegląd filmów grozy w murach opuszczonego szpitala psychiatrycznego w Owińskach. Impreza w ramach projektu "Psychiatryk Owińska", realizowanego przez właściciela obiektu - Fundację Srebrne Lata.
21.03.2014 - 23.03.2014

  Święto Pyry 
Piknik rodzinny w Miasteczku Kowbojskim w Luboniu. Impreza w stylu country, połączony z degustacją potraw z ziemniaka. 
12.10.2014

     

  WARTA CHALLENGE Marathon&Half
Turniej składający się z cyklu czterech imprez biegowych, organizowany dla amatorów i profesjonalnych zawodników. To jedne z najbardziej atrakcyjnych, długodystansowych biegów crossowych, które pojawiły się ostatnio na mapie biegowej Polski. Impreza stanowi niszową alternatywę dla tych, którzy cenią ciszę i spokój oraz kontakt z przyrodą. Trasa maratonu rozpoczyna się w Biedrusku koło Poznania i wiedzie malowniczymi, leśnymi ścieżkami wzdłuż Warty.
grudzień 2014-marzec 2015

 Jarmark Wielkanocny w Szreniawie
Impreza o charakterze edukacyjno-rekreacyjnym rokrocznie orgaznizowana przez Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Jarmarkowi towarzyszą m.in.: prelekcje i pokazy dotyczące rolnictwa i obrzędowości polskiej wsi, warsztaty dla dzieci, występy artystyczne, kiermasz z produktami tradycyjnymi i rekodziełem. 
24-25.03.2018

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 12 marzec 2018 19:42
  • Oceń ten artykuł
    (0 głosów)
  • Dział: Redakcyjne
  • Czytany 8033 razy
Więcej w tej kategorii: « Redakcja Partnerzy »

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.