Polecane strony

www.pulspoznania.pl
Bezpłatny magazyn dla ludzi aktywnych, wrażliwych na piękno i żyjących rytmem miasta.

www.kosciolydrewniane.pl
Serwis zawiera katalog kościołów drewnianych w Polsce i Europie. W swoich zasobach ma, rzetelnie opisane i zilustrowane fotografiami, opisy niemal wszystkich drewnianych kościołów w Wielkopolsce (ok. 250). Strona posiada także wyszukiwarkę ułatwiającą znalezienie informacji o drewnianych  zabytkach według województw i miejscowości.     

www.witrynawiejska.org.pl
Witryna Wiejska redagowana jest przez zespół Fundacji Wspomagania Wsi. Portal powstał w ramach programu "Wieś Aktywna, Budowanie społeczeństwa informacyjnego, e-Vita". Portal adresowany jest do mieszkańców wsi i małych miast, wszystkich, którzy zainteresowani są aktywnością w środowisku lokalnym.

www.alewielkopolska.blox.pl
Blog poświęcony Wielkopolsce. Znaleźć w nim można opisy wielu ciekawych miejsc w wielkopolskich miastach, miasteczkach i wsiach. Są tu bardzo interesujące artykuły, wspomnienia, a nawet recenzje. Hasło przewodnie bloga oraz hasło przewodnie portalu wielkopolska-country.pl jest jednakowe - "Odkrywamy Wielkopolskę".

www.poznanskiehistorie.blogspot.com
Blog Macieja Brzezińskiego poświęcony historii i kulturze Poznania. Wiele tu ciekawostek związanych z miastem, interesujących artykułów oraz zdjęć z przeszłości i teraźniejszości Poznania.

Ostatnio zmienianywtorek, 19 marzec 2019 17:17
  • Oceń ten artykuł
    (0 głosów)
  • Dział: Redakcyjne
  • Czytany 14822 razy
Więcej w tej kategorii: « Redakcja Muzea i skanseny »

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności