RSS

Robert Anioł

Absolwent Politechniki Poznańskiej, pracuje w branży motoryzacyjnej. Już jako dziecko lubił przyrodę oraz podmiejskie klimaty. Wiele czasu spędzał na włóczędze po polach i leśnych duktach Puszczy Zielonki. Z ciekawością zwiedzał także wielkopolskie pałace i dwory. Z fotografią zetknął się już w dzieciństwie. Zawsze fascynowała go jej magia - obietnica podroży w czasie i przestrzeni. Dopiero jednak od niedawna zajął się fotografią bardziej świadomie. Za swoich niedoścignionych mistrzów sztuki fotograficznej uważa: André Kertésza, Roberta Doisneau i Roberta Franka. Mottem przewodnim Roberta Anioła są słowa reżysera Roberta Bressona: „Fotografując, staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył”.

"KLESZCZEWSKIE ZADUSZKI BLUESOWE" 

16 listopada 2013 r.

Bluesowy koncert w regionalnym wydaniu. W gwarze wielkopolskiej zaśpiewał Jaromi Drażewski, a stare śląskie pieśni w bluesowych aranżacjach zaprezentował Marek Makaron Motyka. Koncerty poprzedził wernisaż fotografii Marka Holewińskiego pt."Marek Cmentarek". 

.
.
Jaromi Drażewski
Jaromi Drażewski
Marek Makaron Motyka
Marek Makaron Moty...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
 
 
Powered by Phoca Gallery
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności