RSS

Michał Koralewski

Miłośnik i promotor fotografii mobilnej, pomysłodawca i jeden z założycieli Grupy Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni”. W latach 2012 i 2013 wybrany przez serwis iPhoneOgenic jednym z najciekawszych fotografów mobilnych świata. Laureat wielu międzynarodowych, prestiżowych konkursów fotograficznych, w tym m.in. Mobile Photography Awards (edycje 2012 i 2013), IPPAwards (2013) i Shadow Stories: The art of mobile black and white (2014). Jego zdjęcia, wykonane za pomocą smartfona, wystawiane były w największych galeriach w Nowym Jorku, San Francisco, Londynie i Toronto, a także w Polsce - m.in w Starym Browarze (Poznań), Galerii w Pałacu (Murowana Goślina), Domku Romańskim (Wrocław), galerii INDALO (Kraków) i galerii B&B w Bielsku-Białej.
Więcej zdjęć Michała Koralewskiego można znaleźć na jego stronie internetowej. My wybraliśmy z nich kilka prezentujących piękno Wielkopolski.

Zima w Koziegłowach
Zima w Koziegłowac...
Indiańskie tipi w Józefowie
Indiańskie tipi w ...
Las między Koziegłowami a Kicinem
Las między Koziegł...
Pokolenia
Pokolenia
Tory w Miękowie
Tory w Miękowie
Polna ścieżka w Ćwierdzinie
Polna ścieżka w Ćw...
Podróż w chmurach
Podróż w chmurach
Malwy w Dziekanowicach
Malwy w Dziekanowi...
 
 
Powered by Phoca Gallery
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności