Co słychać?

XIII Ogólnopolski Festiwal Pasztetników i Potraw z Gęsi

W najbliższą niedzielę, 16 września 2018 r., w Ostrzeszowie, odbędzie się już XIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Pasztetników i Potraw z Gęsi. Misją imprezy jest promowanie kuchni regionalnej, przede wszystkim polskiej tradycji pasztetnictwa. Jak co roku na uczestników czeka wiele atrakcji. Ostrzeszowską Aleję Gwiazd Sztuki Kulinarnej wzbogaci także kolejna gwiazdka.

Czytaj dalej...

XII Wielkie Śmażenie Powideł w Mniszkach

Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej w Mniszkach zaprasza wszystkich 16 września 2018 r. na coroczną imprezę pod znakiem śliwek i powideł. Podczas imprezy odbędzie się wspólne smażenie i degustacja powideł, pokazy warsztatów ginących zawodów i wiele innych atrakcji. Początek wydarzenia o godz. 11.00.

Czytaj dalej...

Wielkie żniwa i Festiwal Sztuki Ludowej w Szreniawie

Jak co roku pod koniec sierpnia Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie zaprasza na imprezę plenerową "Przeszłość - przyszłości. Żniwa w Szreniawie". Towarzyszyć jej będzie po raz kolejny "Festiwal Sztuki Ludowej".

Czytaj dalej...

Święto Pszczoły i Obchody Święta Matki Boskiej Zielnej - 15 sierpnia

Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej w Mniszkach, Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury im. J. D.Janockiego w Międzychodzie oraz Koło Pszczelarzy Międzychód zapraszają na Święto Pszczoły i Obchody Święta Matki Boskiej Zielnej.

Czytaj dalej...
Subscribe to this RSS feed
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności
Zgadzam się