Smaczna Agroturystyka

Gospodarstwa agroturystyczne oferują nie tylko nocleg, ale i domową kuchnię. Jej dużym atutem jest to, że gospodarstwa korzystają z własnych lub lokalnych produktów. Świeża wiejska żywność sprawia, że na nowo odkrywamy smaki dzieciństwa.

   Kuchnia agroturystyczna jest na bardzo wysokim poziomie. Pyszna, domowa kuchnia oparta jest na starych polskich przepisach i świeżych produktach. Wiele gospodarstw należy także do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska.
  Portal wielkopolska-country promuje wielkopolską agroturystykę i wielkopolskie smaki, dlatego co jakiś czas będziemy Państwu prezentować potrawy serwowane przez zaprzyjaźnione z nami gospodarstwa agroturystyczne.
   Nasz "smakowity", agroturystyczny cykl rozpoczynamy przepisem na ciasto, który przesłało nam gospodarstwo "Owocowy Raj nad Zalewem" z Modły Kolonii. Zachęcamy Was do próbowania tych receptur i pisania w komentarzach, czy przyrządzenie potrawy się udało.
   Jak zwykle zapraszamy do korzystania z ofert wielkopolskiej agroturystyki i czekamy na kolejne przepisy gospodarstw!

Ostatnio zmienianysobota, 04 sierpień 2018 15:54

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności