Koncert Magdaleny Kowalczyk w Kaliszu

28 czerwca o godz. 20.00 w Ośrodku Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień w Kaliszu odbędzie się koncert Magdaleny Kowalczyk.

    Magdalena Kowalczyk - gitarzystka z Sieradza, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu, studentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu, tegoroczna dyplomantka w PSM I i II st. w Zduńskiej Woli. Laureatka konkursów Fingerstyle Feeling Festival czy Warsaw Fingerstyle Festival. Współpracuje z niemiecką firmą gitarową Baton Rouge Guitar. Dzięki tej współpracy występowała już w Berlinie, Hamburgu, Blomberg czy Frankfurcie.
   Koncert w kaliskiej Wieży Ciśnień odbędzie się w ramach cyklu "Ciśnienie na muzykę". Wydarzenie jest biletowane. Ceny biletów: 10 zł - bilet normalny, 5 zł - bilet dla studentów, 3 zł - bilet dla Piotrów i Pawłów (imieninowa zniżka). Ilość miejsc ograniczona. Bilety do nabycia w OKP Wieża Ciśnień. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji pod numerem 62 766 43 40.

Ostatnio zmienianyczwartek, 27 czerwiec 2019 23:02

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności