II Galimatias - Bazar Rozmaitości w Poznaniu

8 i 9 grudnia 2018 r., w FoodHall Poznań przy ul. Dworcowej w Poznaniu, odbędzie się już po raz drugi "Galimatias, czyli bazar rozmaitości".

    W jednym miejscu będzie można nabyć: ręcznie robione dekoracje, autorskie ubrania, unikalne dodatki, wyjątkowe gry oraz zabawki, naturalne kosmetyki i wiele innych produktów. Galimatias jest odpowiedzią na coraz powszechniejsze zainteresowanie unikatowymi wyrobami wysokiej jakości. Galimatias to idealne miejsce dla tych, którzy cenią rękodzieło, szukają oryginalnych przedmiotów i mają własny styl. 
   Odwiedzający Galimatias będą mogli przebierać wśród ręcznie robionej biżuterii, toreb i dodatków. Na bazarze pojawią się także przeróżne dekoracje do domu: świeczki, poduszki, koce, zawieszki, ramki, ceramika, akcesoria do dziecięcych pokoików. Na stoiskach będzie można odnaleźć unikatowe gry, znów modne płyty winylowe i książki niszowych wydawnictw. Dbających o urodę zainteresują domowe kosmetyki. Dla miłośników gotowania, dobrego jedzenia i zdrowego trybu życia pojawią się stoiska z ekologiczną żywością i autorskimi produktami.
   Po raz pierwszy Galimatias zawitał do Poznania wiosną tego roku. Pierwsza edycja cieszyła dużym zainteresowaniem mieszkańców Wielkopolski, którzy chętnie sięgają po wyjątkowe rozwiązania dla siebie i dla domu. Grudniowa edycja Galimatiasu to świetna okazja do pierwszych świątecznych zakupów, nabycia niepowtarzalnych upominków dla bliskich i poczucia atmosfery zbliżającego się Bożego Narodzenia.

Ostatnio zmienianyśroda, 24 lipiec 2019 19:56

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności