Ogólnopolski konkurs na przedmiot wykonany z drewna


Nadleśnictwo Łopuchówko, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie oraz Związek Rzemiosła Polskiego zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Drewno jest wspaniałe".

Drewno jest najważniejszym produktem otrzymywanym z lasu, charakteryzującym się wyjątkowymi właściwościami oraz szerokim zastosowaniem. Promując ten odnawialny, przyjazny człowiekowi surowiec, podkreślamy również znaczenie naszego narodowego bogactwa jakim są lasy. Konkurs to również okazja dla przypomnienia przypadającego w tym roku jubileuszu 90-lecia LP oraz podkreślenia znaczenia firm działających w branży leśno-drzewnej.

Konkurs kierowany jest do wszystkich tych, dla których drewno jest materiałem niezwykłym, bez względu na wiek. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Dyrektor Regionalny Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu oraz Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Termin nadsyłania prac: 5 września 2014 roku.

Prace należy nadsyłać na adres:
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Łopuchówko,
Łopuchówko 1,
62-095 Murowana Goślina
z dopiskiem – konkurs: „DREWNO JEST WSPANIAŁE"

Do wygrania atrakcyjne nagrody. Wśród nagród jest pilarka, weekend w Dworze Myśliwskim Ustronie k.Kępna , weekend w Gołuchowie, weekend w Traperskiej Osadzie w Owińskach i wiele, wiele innych cennych gratyfikacji i wyróżnień.

Szczegóły na stronie: www.lopuchowko.poznan.lasy.gov.pl

Ostatnio zmienianyczwartek, 11 wrzesień 2014 21:16

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności