Wielkopolska - wielka historia, wielka przygoda

W telewizji i internecie można już zobaczyć nowy spot reklamowy promujący atrakcje turystyczne Wielkopolski. Spot jest elementem kampanii promocyjnej regionu pod hasłem„Wielkopolska – wielka historia, wielka przygoda”, realizowanej przez Wielkopolską Organizację Turystyczną.

Spot zrealizowano w 2 wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Reklama ma na celu zachęcić polskich i turystów do odwiedzenia Wielkopolski - regionu z wielką historią i wieloma atrakcjami turystycznymi.  W spocie pojawia się między innymi: Gniezno - pierwsza stolica Polski, kolejki wąskotorowe oraz Kalisz – miasto z najstarszą pisaną metryką.

   Ekipa filmowa zjechała także 600 metrów pod ziemię, aby pokazać trasę turystyczną w Kopalni Soli w Kłodawie. Nie brakuje również obrazów z wielkopolskiej wsi. Przy tworzeniu spotu wykorzystano najnowocześniejszy sprzęt. Wiele ujęć wykonano z lotu ptaka. Spot można oglądać w wybranych stacjach TV, a także na kanale Wielkopolska Travel na portalu Youtube.
  Kampania skupia się na czterech sztandarowych produktach turystycznych Wielkopolski: kulturalno-historycznym, tradycyjnym, kolejowym oraz aktywnym i stanowi element  większego projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.

Ostatnio zmienianyniedziela, 14 wrzesień 2014 18:21

3 Komentarzy

 • Jeroldrat

  Jeroldrat

  Link do komentarza wtorek, 30 wrzesień 2014 15:28

  Fajna strona, pozdrawiam czytających.

  Raportuj
 • AnitaDar

  AnitaDar

  Link do komentarza wtorek, 15 kwiecień 2014 14:38

  Ostatnio dużo czytam blogów, stron a także bywam na forum dyskusyjnym.
  Ta strona mnie bardzo zaciekawiła, dodałam sobie ją do ulubionych. Pozdrawiam Anita :)
  Nie gram w fajne gry online na facebooku!

  Raportuj
 • Eduardotume

  Eduardotume

  Link do komentarza środa, 12 luty 2014 01:34

  Fajna strona, będę zaglądał tutaj częściej.

  Raportuj

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności