Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE już 17 lutego

Niecałe dwa tygodnie dzielą nas od bardzo widowiskowego wydarzenia w branży łowieckiej - Targów Myślistwa i Łowiectwa KNIEJE, które odbędą się w Poznaniu w dniach 17-19 lutego 2017 roku.

   Wielka pasja, tradycja, kultura i dużo dobrej zabawy – tak w skrócie można opisać zbliżającą się trzydniową imprezę, podczas której polscy producenci, a także importerzy reprezentujący najbardziej znane zagraniczne marki, zaprezentują artykuły niezbędne podczas każdej wyprawy łowieckiej. Targi KNIEJE, które odbędą się już po raz trzeci, zaskoczą zwiedzających dwukrotnie większą od ubiegłorocznej ekspozycją, a także pękającym w szwach programem wydarzeń towarzyszących, który powstał na podstawie rzetelnej orientacji w rynkowych tendencjach. Pokazy, warsztaty czy prelekcje będą nie tylko fascynujące, ale i na czasie.
  Targi KNIEJE to świetna okazja do poznania najnowszych trendów, możliwość wymienia się doświadczeniami i czerpania z doświadczenia kolegów po fachu. Osoby, które już zwiedzą bogatą ekspozycją targową będą mogły odpocząć chwilę podczas zawodów strzeleckich czy konkursu budowy ambon. Podczas Targów swoje wdzięki zaprezentują najpopularniejsze psy myśliwskie oraz znane gatunki ptaków łowieckich. W przerwie między poszczególnymi pokazami będzie też można posłuchać muzyki łowieckiej i skosztować kuchni myśliwskiej. W tym roku po raz pierwszy zostanie zaprezentowany tradycyjnie przygotowany pokój myśliwski. Osoby dobrze znające branżę łowiecką i jej historię powinny spróbować swoich sił w konkursie z wiedzy myśliwskiej,  przygotowanym przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Do wybrania będzie czesne na studia podyplomowe. Ważne miejsca w programie zajmować będą pokazy sztuki wabienia jeleni oraz wystawa trofeów łowieckich okręgu Poznańskiego PZŁ. Odwiedzających zapraszamy też na elektroniczne strzelnice. Bilety na Targi dostępne są w przedsprzedaży za pośrednictwem portalu Tixer.pl, ticketpro.pl, sklepów stacjonarnych Empik, Saturn i Media Markt oraz w salonikach i kioskach RUCH na terenie całego kraju.
   KNIEJE należą do bloku „Tragów Czterech Pasji” i odbywają się w tym samym czasie, co Targi RYBOMANIA, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX oraz Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON. W dniach 18-19 lutego wszystkie ekspozycje będzie można zwiedzać w ramach jednego biletu wstępu.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 06 luty 2017 20:36

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności