Targi 4 Pasji

W dniach 12-14 lutego 2016 roku na terenie Targów Poznańskich odbędzie się wiele ciekawych wystawi i imprez, które zainteresują wszystkich miłośników podróży, turystyki i aktywnego spędzania czasu na wolnym powietrzu.

   W tym samym czasie co TOUR SALON 2016 odbędą się targi Wędkarstwa RYBOMANIA, Myślistwa KNIEJE oraz Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX. Takie połączenie sprawia, że do Poznania przyjedzie wiele osób związanych ze swoimi pasjami, a wspólną cechą łączące je wszystkie jest właśnie turystyka.

  • TOUR SALON - zwiedzający zapoznają się z najlepszymi ofertami wyjazdów, gotowymi katalogami, czy też nowymi produktami turystycznymi tuż przed okresem wyjazdów Wielkanocnych, na majówkę, czy też upragnione wakacje - lato 2016. Do tej pory zwiedzający targi mogli zapoznać się z szeroką ofertą, zwyczajami i kulturą Regionu Partnerskiego. W tym roku po raz pierwszy został utworzony tytuł Miasta Partnerskiego targów, którym został Poznań. Poznański akcent odnajdziemy na TOUR SALONIE również w formule Partnera Organizacyjnego targów. Po raz drugi z rzędu jest nim Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna. Jak zawsze TOUR SALON uzupełnią wartościowe wydarzenia merytoryczne. Ważnym wydarzeniem będzie międzynarodowa konferencja dot. turystyki rowerowej, zatytułowana ,,Pora na rowery! Czy turystyka rowerowa może stać się narodowym produktem turystycznym w Polsce?”. Jej uczestnicy poznają m.in. najlepsze przykłady rozwoju turystyki rowerowej z Czech i ale również pochylą się nad przykładami z Polski. Organizatorem konferencji są Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polska Organizacja Turystyczna.

  • RYBOMANIAto przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów - zarówno tych doświadczonych, z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, amatorów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę wędkarską. To wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń oraz możliwość zapoznania się z bogatą ofertą produktów prezentowanych przez najlepsze firmy z kraju i zagranicy. RYBOMANIA, to także miejsce interesujących paneli dyskusyjnych. Bogaty program merytoryczny realizowany podczas targów zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wszystkich gości. Targi Wędkarskie to projekt który ma za zadanie integrację wszystkich środowisk wędkarskich i prezentację potencjału całej branży. W dobie rosnącej internetyzacji, kiedy coraz częściej produktów w pierwszej kolejności szukamy w Internecie, targi nabierają ogromnego znaczenia. To właśnie na stoiskach wystawców pasjonaci wędkarstwa mogą zapoznać się z nowościami rynkowymi, jednocześnie mając możliwość ich dokładnego obejrzenia, sprawdzenia, a także zadania nurtujących pytań.

  • KNIEJE - dzięki zacnemu gronu wystawców, stowarzyszeniom branżowym i pasjonatom kultury łowieckiej udało się stworzyć wydarzenie, gdzie tradycja i rzemiosło stanęły na równi z innowacyjnymi technologiami. Podobnie jak w ubiegłym roku, pierwszy dzień targów będzie dniem biznesowym, przeznaczonym na rozmowy z przedstawicielami sieci dystrybucyjnych i sklepów z branży myśliwskiej, a także z mediami. Kolejne dwa dni z kolei otwarte będą dla szerokiej publiczności - pasjonatów myślistwa i tych, którzy chcieliby bliżej zapoznać się z kulturą łowiecką.

  • BOATEX - będzie można zobaczyć bogatą ofertę środków pływających, zaczynając od tych najmniejszych, a kończąc na dużych, ekskluzywnych jednostkach morskich. Na wystawie nie zabraknie także kajaków, pontonów, łodzi. Pojawią się również producenci i dystrybutorzy odzieży sportowej, wyposażenia i akcesoriów żeglarskich i motorowodnych, a także firmy oferujące zorganizowane formy wypoczynku, w których główną rolę odgrywają sporty wodne. Poznańskie targi będą więc znakomitą okazją do zapoznania się z nowościami na sezon żeglarski 2016, ale nie tylko. BOATEX to również wydarzenie, które ma na celu rozwój aktywnych form wypoczynku nad wodą i krzewienie kultury żeglarskiej. Organizatorzy z dużą atencją podchodzą do programu wydarzeń. Podczas targów odbędzie się wiele spotkań z doświadczonymi żeglarzami, szkoleń, warsztatów, koncertów szant, a także żeglarskich atrakcji dla najmłodszych.

Więcej na stronie www.mtp.pl

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 08 luty 2016 17:13

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności