"Wielkopolska, jakiej NIEznamy" - konkurs fotograficzny

Organizatorem konkursu jest Foto Grupa Twórcza przy Stowarzyszeniu Inicjatyw Społecznych EFFATA w Pile oraz jako Partner: Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Honorowy patronat objął Pan Marek Woźniak - Marszałek Województwa Wielkopolskiego. Zdjęcia można przesyłać do 31 grudnia 2017 r.

   Celem konkursu jest dzielenie się wrażeniami, spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość, wrażliwością, oryginalnością ujęcia tematu, inwencją twórczą. Fotografia to forma artystycznego wyrazu, a jednocześnie jeden z najlepszych środków komunikacji międzyludzkiej. Organizatorzy chcą pokazać miejsca mniej znane w Wielkopolsce, zaprosić także do odkrywania na nowo miejsc powszechnie znanych i zachęcić do podzielenia się indywidualnym spojrzeniem na nasz region.
   W konkursie może wziąć udział każdy fotografujący.Brane pod uwagę będą tylko fotografie wykonane w 2017 roku. Każdy z autorów może nadesłać dowolną ilość fotografii, w wersji papierowej, w formacie 21x30 (lub zbliżonym). Dodatkowo przesłać fotografie w formacie JPG, w rozdzielczości 300 dpi, i minimalnej wielkości dłuższego boku 2000 px oraz maksymalnej wielkości pliku 5 MB. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   Przewidziane są nagrody główne i wyróżnienia dla lauratów oraz nagrody dodatkowe, rzeczowe, wyróżnienia sponsorskie, okolicznościowe dyplomy, warsztaty, plener oraz nagroda publiczności. Głosowanie odbędzie się poprzez stronę internetową www.facebook.com - Konkurs Fotografii pt.: „Wielkopolska, jakiej NIEznamy”. 30 fotografii laureatów konkursu zostanie wydrukowanych przez organizatora w formacie 100x70 cm i pokazanych na wystawie okolicznościowej. Wystawa będzie prezentowana w Pile, Poznaniu oraz w innych miejscowościach Wielkopolski.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszenia na stronie: www.effata.of.pl

Ostatnio zmienianyniedziela, 26 listopad 2017 14:28

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności