Odyseja umysłu

Wielka prośba o wsparcie finansowe utalentowanych, młodych i kreatywnych ludzi, którzy zostali mistrzami na Ogólnopolskim Konkursie Odyseja Umysłu, a teraz mają szansę na wylot do USA i zdobycie tytułu Mistrzów Świata. Oczywiście młodzież ta nie wyciąga tak po prostu rąk po pieniądze - w zamian mogą zająć się reklamą, wolontariatem, wykładami, szkoleniem innych dzieci, mogliby zabrać do Stanów różne banery, koszulki, foldery reklamując Państwa firmy. Warto postawić na takich ludzi - to przyszłość naszego kraju!

    Być może zatem zainteresuje Państwa udzielenie wsparcia ekipie poznańskich gimnazjalistów ze stowarzyszenia Kreatywnego Poznania KreoTeam, którzy zajęli I miejsce w Ogólnopolskim Finale konkursu kreatywności Odyseja Umysłu 2017, zostając tym samym Mistrzami Polski w kreatywności. Już w maju mogą zdobyć Mistrzostwo Świata na finałach w Stanach Zjednoczonych, zostając jednocześnie ambasadorami Państwa Marki.
   Odyseja Umysłu to program edukacyjny realizowany w formie międzynarodowego konkursu, w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów i studentów z całego świata. Patronat nad polską edycją sprawuje Minister Edukacji Narodowej, natomiast głównym patronem finału światowego jest NASA. Agencja ta podkreśla, iż ciekawość towarzysząca kreatywności jest kluczem do rozwoju technologii i rozumienia świata. Nadrzędnym celem Odysei Umysłu jest rozwój zdolności twórczych, jakie posiada każdy młody człowiek. Udział w programie uczy dzieci i młodzież kreatywnego i krytycznego myślenia oraz współdziałania, angażując grupy uczestników w proces twórczego rozwiązywania problemów rozbieżnych - czyli takich, które rozwiązać można na wiele sposobów. 
   Formuła konkursu opiera się na kilku konkurencjach, które są rozgrywane w różnych grupach wiekowych. Koszt dojazdu i udziału w Finale Światowym, który jest organizowany w kolebce Odysei Umysłu - Stanach Zjednoczonych, na Uniwersytecie w Michigan, pokrywają uczestnicy. W przypadku poznańskiej drużyny łączne wydatki sięgają kwoty ok 70 tys. zł. Stowarzyszenie Kreatywnego Poznania Kreoteam jest  stowarzyszeniem non-profit, natomiast możliwości finansowe rodziców odpowiadają jedynie nieznacznej części całej sumy, dlatego stowarzyszenie kieruje gorącą prośbę o wsparcie naszych Mistrzów Polski w realizacji marzenia, jakim jest zdobycie Mistrzostwa Świata kreatywności w USA.

   Czy podarujecie im Państwo szansę na sukces?

   Każda kwota będzie krokiem do spełnienia tego marzenia. Zarówno dzieci jak i trenerzy są gotowi do podzielenia się swoimi doświadczeniami oraz umiejętnościami z Państwa pracownikami oraz ich dziećmi. Mogą poprowadzić warsztaty kreatywności dla najmłodszych, a także dla dorosłych. O darczyńcach będą wspominać przy wszystkich możliwych okazjach: w telewizji WTK, TVP 3, a także w artykułach prasowych w Gazecie Wyborczej, Głosie Wielkopolskim oraz podczas emisji w radiu Merkurym, Emaus i Afera.  Dobrodzieje dzieci znajdą swoje miejsce również na ich strojach i wypracowanej wspólnie komunikacji wizerunkowej Państwa Marki. Poniżej znajdują się dane niezbędne do przekazania środków na to niebanalne przedsięwzięcie, którego korzyścią dla Państwa może być umocnienie społecznego wizerunku Przedsiębiorstwa, jako organizacji wspierającej kształcenie młodzieży w duchu kreatywności i innowacyjności, w duchu kooperacji z otwartością na pomysły i opinie innych. 
   Członkowie stowarzyszenia wraz z dziećmi z radością spotkają się z Państwem, by przybliżyć ideę Odysei Umysłu i przekonają, że warto ich wesprzeć, by już dzisiaj, dzięki Państwa pomocy, mogły stawać się tym, kim będą w przyszłości.

Stowarzyszenie Kreatywnego Poznania Kreoteam
Zawady 10 lok. 2
61-002 Poznańrachunek bankowy: 46 2030 0045 1110 0000 0280 9270
dopisek: Odyseja Umysłu

Ostatnio zmienianyczwartek, 13 kwiecień 2017 21:43

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności