Konkurs fotograficzny dla niepełnosprawnych

"Moja Wielkopolska oczami osób z niepełnosprawnością intelektualną" - to hasło kolejnego konkursu fotograficznego organizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

    Konkurs adresowany do osób niepełnosprawnych jest okazją do sprawdzenia ich umiejętności nabytych podczas warsztatów fotograficznych, które odbywały się w minionych latach. Organizatorzy ciekawi są Wielkopolski widzianej oczami osób niepełnosprawnych. Tematyka zdjęć nie jest ściśle określona, ale szczególnie mile widziane będą fotografie pokazujące życie codzienne ludzi, wielkopolski krajobraz i przestrzeń publiczną. Zaproszenie do udziału w konkursie kierowane jest do ośrodków terapeutycznych - warsztatów terapii zajęciowej i szkół specjalnych z założeniem, że główna część pracy organizacyjnej - selekcja, przygotowanie prac do konkursu i ich wysyłka zostanie wykonana przez pracujących tam animatorów i terapeutów.
   Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 10 zdjęć pojedynczych oraz maksymalnie 3 zestawy. Zestawy powinny liczyć od 3 do 9 zdjęć. Jury ma prawo ingerencji w układ i ilość zdjęć w zestawie. Ostateczny termin dostarczenia prac do organizatora  - 30.06. 2019 r. 5. Posiedzenie Jury odbędzie się do 15.07.2019 r. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają nagrody pieniężne i rzeczowe. Łączna pula nagród wynosi 5000 zł. Dyplomy honorowe i specjalne podziękowania otrzymają ośrodki terapeutyczne laureatów i ich opiekunowie.

   Więcej informacji: www.wbp.poznan.pl

Ostatnio zmienianyniedziela, 17 luty 2019 23:39

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności