Iwona Styl - Kufer Home, czyli świat tkanin i kolorów

W Wojnowicach Wielkopolskich znajduje się pracownia krawiecka pani Iwony Pawłowskiej-Gigoa. To stąd wyruszają w Polskę: kolorowe poduszki, wesołe zasłonki, delikatne firanki, eleganckie obrusy i sielskie fartuszki, by sprawić radość w wielu domach i restauracjach.

    Pani Iwona odkryła w sobie pasję szycia już w wieku sześciu lat. Pierwszych lekcji udzieliła jej mama, a pierwszymi klientkami były lalki, którym sprawiała unikatowe ubranka ze skarpet. Wybór zawodu był dla niej oczywisty. W technikum odzieżowym, pod okiem profesjonalistów, nauczyła się fachowego kroju i szycia. Tak przygotowana do zawodu krawcowej, pełna pomysłów, pasji i chęci do działania, trzynaście lat temu, założyła firmę “Iwona - Styl”. 
   Pierwotnym założeniem firmy było szycie firanek, zasłon, obrusów, czyli tekstyliów związanych z dekoracją wnętrz. Wkrótce okazało się, że zadowoleni klienci zaczęli pytać o inny asortyment. W ofercie pojawiły się więc także poduszki i dekoracje dla domu ze zdobnictwem decoupage, transferem, czy malowaniem na tkaninie. Nazwa firmy zmieniła się na „Iwona-Styl Kufer Home”. Po kilku latach pracy z klientami nad indywidualnymi aranżacjami okien, a nawet całych wnętrz, pani Iwona zdecydowała się na założenie sklepu internetowego.                                     
   Szycie i tworzenie wciąż są dla niej sposobem na samorealizację i sposobem na życie.
   Jej dekoracje wykonywane są z wysokiej jakości lnu polskich producentów, bawełny i koronek. Samodzielnie dokonuje wyboru wzorów tkanin, pragnie bowiem by jej produkty tworzyły wyjątkowy klimat w domach klientów. Zamówienia na obrusy, bieżniki i fartuchy składają również restauracje. 
   W sklepiku „Iwona-Styl Kufer Home” znaleźć można: niebanalne dekoracje, sielskie poduszki i fartuszki, eleganckie obrusy, modne zasłony. Oferta zadowoli zarówno klientów preferujących styl nowoczesny, klasyczny, jak i rustykalny. Asortyment inspirowany jest też cyklicznością pór roku oraz świętami. Są tu np. kolekcje zimowe, bożonarodzeniowe, wiosenne, czy wielkanocne. Spod rąk pani Iwony wychodzą nie tylko tekstylia, ale różnorakie ozdoby: wianki, serduszka, motylki, baletnice.

- Każdy element dekoracyjny odzwierciedla stan mojej duszy: od radości, zaskoczenia po zadumę, czy nawet niepewność. Nigdy za to nie ma w nich smutku, bo w mojej pasji nie ma miejsca na smutek. To, co robię, daje mi radość i spełnienie. Pozwala optymistyczniej patrzeć na otaczający mnie świat, bo czyż artysta obdarzony poczuciem piękna może patrzeć na świat inaczej niż przez różowe okulary? - mówi pani Iwona Pawłowska Gigoa. - Pragniemy ubrać polskie domy w piękne, organiczne tkaniny oraz oryginalne wzory. Wszystkie nasze prace to przedmioty z duszą, bo do ich wykonania wkładamy całe serce. Chcemy, aby nasze aranżacje były inspiracją do zmian w wielu domach. Mamy nadzieję, że zakup naszych dekoracji sprawi klientom wiele radości, a dzięki nam ich domy staną się cieplejsze i piękniejsze.

Iwona Styl Kufer Home
ul. Robotnicza 31 A
Wojnowice Wielkopolskie
64-330 Opalenica
tel. 609-077-901
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www. iwona-styl.pl 
Facebook 
Instagram

Ostatnio zmienianysobota, 27 luty 2021 20:43

Skomentuj

Powrót na górę
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej o naszej Polityce prywatności